Sariyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer’de Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Büyüyen şehirler ve büyük şehirlere olan göçler insanların nakliye hizmetlerine olan talebini günden güne arttırmaktadır. Daha önceden kiralık kamyonlar ve hamallar ile yapılan ev taşıma faaliyetleri yerini kurumsal hizmetlere bırakmıştır. Firmamız Sarıyer’de evden eve nakliyat sektöründe,müşterilerine profesyonel hizmetler üretmektedir.

 Hizmet Sürecimiz

  Evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçer. Firmamızın uzman personeli tarafından müşterimizden bazı bilgiler istenir. Taşımanın nereden nereye yapılacağı, taşınacak nesnelerin boyutları, özel hizmete tabi bir talep olup olmadığı bu bilgiler arasındadır.

            Uzman personelimiz müşterimizden ön bilgileri alındıktan sonra taşımanın başlayacağı adrese gidilir. Evden eve nakliyat firması olarak tarafımızca, eşyalar üzerinde incelemeler yapılarak ihtiyaç analizi yapılır.Taşımanın yapılacağı adrese de gidilerek ortam koşulları incelenir. Bu analizin sonucunda taşımanın hangi araçlar ile yapılacağı, özel paketleme gerektiren malzemeler olup olmadığı, asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi durumlara karar verilir. Karar verme süreci müşterilerimiz ile birlikte yürütülerek en doğru hizmeti almaları sağlanır. Taşınacak ürünlerin sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında emniyetli bir şekilde ulaştırılması sağlanır.

 Personelimiz ve Envanterimiz Firmamız alanında uzman personeller ile çalışmaktadır. Oluşabilecek iş kazalarının önüne geçmek maksadıyla iş güvenliği eğitimleri verilmektedir. Ayrıca firmamızca sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sağlandığından, müşterilerimiz açısından risk sıfırlanmaktadır. Taşınan her mal firmamız sorumluluğundadır.

 Asmin Evden EveNakliyat, her gün genişleyen filosuyla müşterilerine geniş hizmet seçeneklerisunmaktadır. Filomuzdaki bütün makinelerimiz ve kamyonlarımız, işingerektirdiği yetki belgelerine sahiptir. Geniş hizmet skalası sayesindemüşteriye özel hizmetler üretebilen firmamız, Sarıyer’de evden eve nakliyat firması arayanların birinci tercihi olmaktadır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp İletişim