Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe’nin evden eve nakliye şirketi olan Asmin Nakliyat, nakliye sektörüne girerek Maltepe bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe ve çevresindeki müşteri kitlesinin çoğunluğunu oluşturan evden eve nakliye şirketi Asmin Nakliyat, zamanla büyüyen ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verebilecek kapasiteye sahip yenilikçi bir şirkettir.

Başlıca hizmetleri arasında; evden eve taşıma, ofisten ofise, şehir içi ve şehirlerarası nakliye, malların parça halinde taşınması, asansörle taşınması, piyanoların taşınması, çelik muhafazaların taşınması, depolanması vb. bulunmaktadır. Nakliye firması Asmin, evden eve nakliye hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Bu sebeple müşterilerine bekledikleri kaliteyi bugüne kadar sağlamış ve sunmaya devam etmektedir. Maltepe evden eve nakliyat firması önce evinize bir uzman göndererek gerekli paketleme, montaj malzemeleri ve araç (kamyon, kamyonet vb.) İçin ücretsiz fiyat teklifi verir. Uzman, ürünleri yerinde tespit eder ve gerekli olan makul fiyatı sunar.

Profesyonel kadrolar (marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve taşıyıcı kadrosu) taşınma günü uygun araç ve gereçlerle evinize gelir ve taşıma süreci fiilen başlamış olur. Personel önce tüm eşyalarınızı toplar. Sökülecek mobilyalar varsa, marangoz bu mobilyaları söküp paketleyecektir. Ev aletleriniz bir tesisatçı tarafından kaldırılır ve paketlenir. Avizeler bir elektrikçi tarafından sökülüp paketlendikten sonra parçalar özenle taşınır.

Eşyalar kamyona doğru şekilde yerleştirildikten ve tüm eşyalar taşındıktan sonra, kamyon yeni adrese doğru hareket eder. Yeni evinize vardığınızda eşyalarınız Maltepe evden eve nakliyat uzman ekibi tarafından özenle taşınır.

Dolapları monte ettikten, ev aletlerini, avizeleri bağladıktan ve mobilyaları düzenledikten sonra taşınma işleminiz tamamlanır. Planlı ve titiz çalışmaya her zaman önem veren Asmin Nakliyat şirketi, kaliteli ve titiz nakliye hizmetleri sunarak nakliye sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Evden eve Maltepe nakliye firması olarak tüm Maltepe semtlerinde aynı hizmet verilmektedir.

Tüm mahallelerde verilen hizmet, uzman ekiplerimiz ile müşterilerimizi memnun edecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğer sizlerin de herhangi bir eşya yaşıma, ev taşıma işiniz varsa hiç düşünmeden Asmin Nakliyat’ı arayıp uzman müşteri temsilcilerimizden merak ettiğiniz, sormak istediğiniz soruları sorabilir ve sorularınıza anında cevap bulabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp İletişim