Bagcilar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar’da Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Büyüyen şehirler ve büyük şehirlere olan göçler insanların nakliye hizmetlerine olan talebini günden güne arttırmaktadır. Daha önceden kiralık kamyonlar ve hamallar ile yapılan ev taşıma faaliyetleri yerini kurumsal hizmetlere bırakmıştır. Firmamız Bağcılar’da evden eve nakliyat sektöründe,müşterilerine profesyonel hizmetler üretmektedir.

 Hizmet Sürecimiz

 Evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçer. Firmamızın uzman personeli tarafından müşterimizden bazı bilgiler istenir. Taşımanın nereden nereye yapılacağı, taşınacak nesnelerin boyutları, özel hizmete tabi bir talep olup olmadığı bu bilgiler arasındadır.

 Uzman personelimiz müşterimizden ön bilgileri alındıktan sonra taşımanın başlayacağı adrese gidilir. Evden eve nakliyat firması olarak tarafımızca, eşyalar üzerinde incelemeler yapılarak ihtiyaç analizi yapılır.Taşımanın yapılacağı adrese de gidilerek ortam koşulları incelenir. Bu analizin sonucunda taşımanın hangi araçlar ile yapılacağı, özel paketleme gerektiren malzemeler olup olmadığı, asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi durumlara karar verilir. Karar verme süreci müşterilerimiz ile birlikte yürütülerek en doğru hizmeti almaları sağlanır. Taşınacak ürünlerin sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında emniyetli bir şekilde ulaştırılması sağlanır.

 Personelimiz ve Envanterimiz Firmamız alanında uzman personeller ile çalışmaktadır. Oluşabilecek iş kazalarının önüne geçmek maksadıyla iş güvenliği eğitimleri verilmektedir. Ayrıca firmamızca sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sağlandığından, müşterilerimiz açısından risk sıfırlanmaktadır. Taşınan her mal firmamız sorumluluğundadır.

 Asmin Evden Eve Nakliyat, her gün genişleyen filosuyla müşterilerine geniş hizmet seçenekleri sunmaktadır. Filomuzdaki bütün makinelerimiz ve kamyonlarımız, işin gerektirdiği yetki belgelerine sahiptir. Geniş hizmet skalası sayesinde müşteriye özel hizmetler üretebilen firmamız, Bağcılar’da evden eve nakliyat firması arayanların birinci tercihi olmaktadır.

Asmin evde eve nakliyat olarak Bağcılar evden eve nakliyat hizmetimiz ile Bağcılar ilçesinden ev eşyası, ofis eşyası vb birçok alanda asansörlü taşımacılık ile son derece profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bağcılar evden eve nakliye firmaları arasında bu iş de ilk sırada yer alan firmalar arasında olan Asmin evden eve nakliyat firmamız, önceliği müşteri memnuniyeti olan, eşya taşımacılığını son derece güvenilir, hızlı ve titizlikle bu işi yürütmektedir. Eşya taşımacılığında güvenilir ve işinin ehli ekibimiz ile ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet ile karşınızdayız. Asmin nakliyat Bağcılar eşya taşımacılığı hizmetimizi sunarken, eşyalarınızı geniş nakliye filomuz ile birlikte taşımaktayız. Eşyalarınızı taşırken sigortalı, özel paketlenerek ve hassas bir şekilde taşıyarak güvenli yaşıma sağlamaktayız. Asmin nakliyat olarak şehir içi evden eve nakliyat olarak, parça eşya taşımacılığından, ofis taşımacılığına, ev eşyasından iş yeri taşımacılığına kadar birden fazla alanda nakliye hizmeti vermekteyiz. Eşya ve ofis taşımacılığında, eşyalarınız sizlere uygun bir şekilde sigortalanır. Sigortalanan eşyalar nakliyat araçlarımıza yüklenerek istediğiniz yerlere güvenle taşınır. Bağcılar ofis ya da eşya taşımacılığında tüm eşyalar, özel olarak kaliteli bir şekilde paketleme malzemeleri ile paketlenmektedir. Bu sayede eşyalarınız taşınırken herhangi bir zarar görmeden koruruz ve sağlıklı bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. 

Asmin Nakliyat olarak Bağcılar evden eve nakliyat ve bağcılar eşya taşımacılığı alanlarında senelerdir  kazanmış olduğu deneyim, işinin ehli ekip, kaliteli ve güveli eşya taşımacılığı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Nakliye işlemleri sırasında eşyaların expertiz aracılığı ile kontrol edilip sigortalanmasından, eşyaların güzel bir şekilde paketlenip nakliye araçlarına yerleştirilmesinden ve taşınacak adresine en kısa sürede taşınmasına kadar olan zamanda uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız taşınırken sitelere, yüksek katlardaki dairelere taşınırken son teknoloji asansörlü eşya taşıma araçlarımızla kısa süre içerisinde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşımaktayız. Yalnızca Bağcılar ilçesinde değil diğer İstanbul ilçeleri de olmak üzere eşya taşımacılığı ile birlikte nakliye hizmeti sunmaktayız.

“Bağcılar’da Evden Eve Nakliyat Firmaları” hakkında 3 yorum:

  1. Firmanız çok iyi herkese tavsiye ederim. Çok kısa zaman önce benim evimi taşıdılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp İletişim