Asmin Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com Kaliteli, Hızlı, Güvenilir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Tue, 04 May 2021 12:33:54 +0000 tr hourly 1 https://asminevdenevenakliyat.com/wp-content/uploads/cropped-sariyer-evden-eve-nakliyat-favicon-32x32.png Asmin Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com 32 32 Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/eyupsultan-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=eyupsultan-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/eyupsultan-evden-eve-nakliyat/#respond Sat, 27 Feb 2021 14:31:55 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=582 Sizler için en iyi, en güzel şekilde hizmet vererek İstanbul Eyüpsultan evden eve nakliyat hizmetlerini sunan Asmin Nakliyat firmamız gün geçtikçe daha iyi hizmetler vermeye devam etmektedir. Artık evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak isteyen birçok kişi vardır. Ve eşyalarını taşıtmak için güvenilir ve hızlı bir nakliye firması ararlar bu yüzden bizim firmamızdan faydalanabilirler. Siz de …

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Sizler için en iyi, en güzel şekilde hizmet vererek İstanbul Eyüpsultan evden eve nakliyat hizmetlerini sunan Asmin Nakliyat firmamız gün geçtikçe daha iyi hizmetler vermeye devam etmektedir. Artık evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak isteyen birçok kişi vardır. Ve eşyalarını taşıtmak için güvenilir ve hızlı bir nakliye firması ararlar bu yüzden bizim firmamızdan faydalanabilirler.

Siz de eğer ki İstanbul Eyüpsultan semtinde nakliye firması arıyorsanız ve uygun fiyatlı, güvenilir, hızlı bir firma arıyorsanız bizim firmamız tam da aradığınız gibi bir firmadır. Herkesten farklı, ve başka bir yerde göremeyeceğiniz hizmetleri siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız.

Eşyalarınız kırmadan, dökmeden son derece dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Eğer sizde Eyüpsultan’da evden eve nakliyat firması arıyorsanız sektörde en iyi, güzel hizmetleri olan bir firmayla çalışmak istiyorsanız kesinlikle Asmin Nakliyatı seçmelisiniz.

Asmin evden eve nakliyat ile son derece disiplinli ve düzenli bir şekilde gerçekleşen çalışma sürecimizi denetleyerek kolay bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evden eve nakliyat için kolay ve çok hızlı olan nakliye hizmetlerimizde, mutfak bardaklarınızı dahi tek tek paketlemekte ve sorunsuz bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eyüpsultan evden eve nakliyat hizmeti nasıl yapılmaktadır? Nakliye ücreti ne kadardır? Gibi merak ettiğiniz her soruya şirketimiz her zaman cevap vermektedir.

Nakliye ve taşımacılık alanında deneyim sahibi olan ekibimiz, taşınma aşamalarını başından sonuna kadar detaylı bir şekilde takip etmektedirler. Ayrıca son nesil teknolojiye sahip araç ve gereçlerle hizmet vererek işimizi daha kolay ve rahat olarak yapmaktayız. Şüphesi ki işimizin en güvenilir olan yanı da bütün eşyalarınız için sağladığımız sigortadır.

Bu sayede gözünüz kapalı bir şekilde eşyalarınızı bize teslim edip yeni adresinizde bizi bekleyebilirsiniz.

Yüksek katlı binalar, taşınması zor olan binalar için ise asansörlü nakliye sitemini kullanmaktayız. Çevreye duyarlı olan ve eşyaları son derece güvenle araçlarımıza nakil eden asansörlü sistemler sayesinde, eşyalarınız problemsiz bir şekilde indirilir ve çıkartılır.

Sökülmesi gereken mobilyalarınızı söküyor, eşyalarınızı özenle paketliyor ve dikkatle araçlarımıza yüklüyoruz. Bu konuda Eyüpsultan nakliyat firmaları arasında en iyi konumda olmaktan ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

The post Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/eyupsultan-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Beyoğlu Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/beyoglu-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=beyoglu-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/beyoglu-evden-eve-nakliyat/#respond Sat, 27 Feb 2021 12:36:52 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=563 Asmin Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe deneyimli ve işinde başarılı kadrosu ile Beyoğlu başta olmak üzere Arnavutköy, Bağcılar, Başakşehir, Kartal, Kadıköy gibi İstanbul’un her ilçesinde siz değerli müşterilerimize evden eve nakliye konusunda başarılı taşımacılık hizmetlerine hız kesmenden devam etmekteyiz. Asmin evden eve nakliyat olarak işimizi son derece başarılı ve özenli bir şekilde yaparken aynı zamanda …

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Beyoğlu Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Asmin Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe deneyimli ve işinde başarılı kadrosu ile Beyoğlu başta olmak üzere Arnavutköy, Bağcılar, Başakşehir, Kartal, Kadıköy gibi İstanbul’un her ilçesinde siz değerli müşterilerimize evden eve nakliye konusunda başarılı taşımacılık hizmetlerine hız kesmenden devam etmekteyiz.

Asmin evden eve nakliyat olarak işimizi son derece başarılı ve özenli bir şekilde yaparken aynı zamanda da uygun nakliye fiyatlarıyla da sektörde önemli bir konumdadır. Beyoğlu evden eve nakliyat firmalarının kalitesi ve uygun fiyatlı oluşuyla il sıralarda yer alan firmamız, çağın ilerlemesiyle birlikte gelen her türlü gelişime ayak uydurarak sektördeki yerini korumaktadır.

İşimizde başarılı olmamızın başında işinin ehli bir ekiple çalışmamız, çalışanlarımızın son derece güler yüzlü oluşu, ön planda müşteri memnuniyetimizi tutuşumuz, eşya paketlemelerini son derece kaliteli malzemelerle yapışımız ve eşyalarınızın güvenliğiniz ön planda tutuşumuz gelmektedir.

Beyoğlu evden eve nakliyat şirketimizde müşterilerimizi  istek ve taleplerini doğru bir şekilde anlayarak müşteri memnuniyeti konusunda büyük başarılar sağlamış ve sağlamaya da devam etmekteyiz. Asmin Nakliyat firmasını öne çıkaran deneyim ve bilgi sayesinde siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığıyla yaptığımız işin reklamını yapabiliyoruz. Ev, iş yeri, ofis her türlü taşıma işlerinizi titizlikle adresinize teslim ediyoruz.

Beyoğlu evden eve nakliye edilecek mobilyalarınızı söküyor, eşyalarınızı tek tek paketliyor, güvenli ve özenle nakliyatını sağlıyor ve teslimatta aynen eşyalarınızı olduğu gibi taşıyoruz. Taşıma sırasında araç içerisinde eşyalarınızı başına gelebilecek herhangi bir kaza için her türlü ekipmana sahibiz ve eşyalarınızı sigortalamaktayız.

Asmin Nakliyatı aradığınızda da istediğiniz gün ve saat için randevu alarak Beyoğlu evden eve nakliye işleminizi gözünüz arkada kalmadan bize teslim edebilirsiniz. Belirlediğimiz gün ve saatte aracımızla adresinize gelerek eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirerek araçlarımıza dikkatle yerleştirip yeni adresinize teslimatı gerçekleştireceğiz.

The post Beyoğlu Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/beyoglu-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/bayrampasa-evden-eve-nakliyat-2/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bayrampasa-evden-eve-nakliyat-2 https://asminevdenevenakliyat.com/bayrampasa-evden-eve-nakliyat-2/#respond Sat, 27 Feb 2021 12:29:30 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=556 Taşımacılık firmaları arasında uzun zamandır yerini koruyan Asmin nakliyat işinde başarılı ve kurumsal bir nakliyat hizmetini siz çok değerli müşterilerimize sunmaktayız. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet veren Asmin nakliyat ev, ofis ve her türlü ihtiyacınıza yönelik nakliye ihtiyacınızın giderilmesi ve siz değerli müşterilerimizin son derece özenli ve güzel bir hizmet alabilmesi için titizlikle çalışmaktayız. …

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Taşımacılık firmaları arasında uzun zamandır yerini koruyan Asmin nakliyat işinde başarılı ve kurumsal bir nakliyat hizmetini siz çok değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet veren Asmin nakliyat ev, ofis ve her türlü ihtiyacınıza yönelik nakliye ihtiyacınızın giderilmesi ve siz değerli müşterilerimizin son derece özenli ve güzel bir hizmet alabilmesi için titizlikle çalışmaktayız.

Özenli ve titizlikle yapmış olduğumuz nakliye çalışmalarımızı, siz değerli müşterilerimizin istek ve arzuları ve bizim de profesyonelliğimizle birlikte hem bireysel olarak hem de kurumsal referanslarımızı elde ederek güvenilir ve başarılı bir firma olmayı ve her geçen gün müşterilerimizi memnun etmek için canla başla çalışmaya devam etmekteyiz.

Asmin Nakliyat olarak eşyalarınızı paketlerken hem temizlik kurallarına hem de dış etkenlere karşı dayanıklı malzemeler ile eşyalarınızı destekleyerek tüm önlemleri son derece profesyonel ölçülerde almaktayız. Başarılı ve işinin ehli ekibiz ile ve kaliteli nakliye ürünlerimizle Asmin Nakliyat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Bizler taşımacılık alanında sizlerin ihtiyaçlarına her zaman karşılık vermekteyiz. Yük ve eşya taşıması konusunda her zaman sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Asmin nakliyat ile evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili olarak merak ettiğiniz her şeyi bizlere iletebilirsiniz. Eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce eksperlerimiz sizleri ziyaret ederek organizasyonu planlarlar. Sonrasında eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve araçlarımıza dikkatli ve özenle yüklemekteyiz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat işlerinizi hiçbir sorun çıkmadan çözeriz. Sizlere Beylikdüzü evden eve nakliyat konusunda her zaman uygun fiyatlar sunmaktayız. Eğer bir nakliye işiniz varsa ve güvenilir bir firma arıyorsanız Asmin Nakliyat olarak sizleri beklemekteyiz. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Asmin Evden Eve Nakliyat, her gün genişleyen filosuyla müşterilerine geniş hizmet seçenekleri sunmaktadır.

Filomuzdaki bütün makinelerimiz ve kamyonlarımız, işin gerektirdiği yetki belgelerine sahiptir. Geniş hizmet skalası sayesinde müşteriye özel hizmetler üretebilen firmamız, Beylikdüzü’nde evden eve nakliyat firması arayanların birinci tercihi olmaktadır. Uzman personelimiz müşterimizden ön bilgileri aldıktan sonra taşımanın yapılacağı adrese gidilir.

Evden eve nakliyat firması olarak tarafımızca, eşyalar üzerinde incelemeler yapılarak ihtiyaç analizi yapılır. Taşımanın yapılacağı adrese de gidilerek ortam koşulları incelenir. Bu analizin sonucunda taşımanın hangi araçlar ile yapılacağı, özel paketleme gerektiren malzemeler olup olmadığı, asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi durumlara karar verilir. 

The post Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/bayrampasa-evden-eve-nakliyat-2/feed/ 0
Pendik Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pendik-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 19:20:35 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=536 Taşımacılık sektörü; günümüz işsizlik sorunu göz önüne alındığında, istihdam olanakları açısından geniş bir alanı kaplaması ve inşaat sektöründe bir kentsel dönüşümün başlaması ve ardından inşaat sektöründe hızlı hareketlilik Pendik’in bölgesindeki nakliye firmaları için ekonomi kaynağı olmuştur. Pendik nakliye firmalarında ekipmanlarının organizasyonu ve profesyonel bir ekibin tecrübesi ile sektörde öne çıkan nakliye firması Asmin evden eve …

Pendik Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Pendik Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Taşımacılık sektörü; günümüz işsizlik sorunu göz önüne alındığında, istihdam olanakları açısından geniş bir alanı kaplaması ve inşaat sektöründe bir kentsel dönüşümün başlaması ve ardından inşaat sektöründe hızlı hareketlilik Pendik’in bölgesindeki nakliye firmaları için ekonomi kaynağı olmuştur. Pendik nakliye firmalarında ekipmanlarının organizasyonu ve profesyonel bir ekibin tecrübesi ile sektörde öne çıkan nakliye firması Asmin evden eve nakliyat, sunduğu hizmetlerle hedef kitlelerin odak noktası haline gelmiştir. Asmin evden eve nakliyat olarak açıldığımızdan bu yana hızlı bir büyüme ve sürekli gelişme kaydeden Asmin Nakliyat geniş araç filosu ve deneyimli kadrosu sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Pendik evden eve nakliyat firması olarak; filomuzda bulunan kamyon, kamyonet ve özel araçlar ile müşteri mülküne uygun sorunsuz ve sağlıklı bir hizmet sunan Asmin evden eve nakliye firması, her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Pendik evden eve nakliye firmaları genellikle eşyaların taşınmasına gelmeden önce uzman görüşü ile eşyaları kontrol eden, koli adedi, bant gerekliliği, hangi paket ve paketlerin yapılacağı, bunlarla kaç kişinin geleceği gibi konularda ön analiz yapan bir uzman gönderir. Kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra kolay taşıma sağlar. Pendik, eşyaları evden eve taşıma birimi olarak taşırken; cam bardak ve tabaklar beyaz kağıda sarılır, dolaplar, ev aletleri ve avizeler ustalar tarafından sökülür, a’dan z’ye tüm eşyalar paketlenip kamyona göre düzenlendikten sonra aracımız ikinci eve doğru yola çıkar. Araç eve geldiğinde, müşterinin isteğine göre odalara eşyalar yerleştirilir, gardıroplar kurulur, avizeler takılır ve ev aletlerinin montajı tamamlandıktan sonra nakliye işlemi tamamlanır.

Asmin evden eve nakliyat, bunca zamanın verdiği tecrübe ile önemli deneyimler kazanmış, müşteri memnuniyetini dikkate alan ve verilen görevler doğrultusunda kararlı adımlar atan bir vizyonla evden eve nakliye firmaları arasında lider bir şirket haline gelmiştir. Her türlü taşınma işlerinde siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyarız. Herhangi bir eşya, ev nakliye işine ihtiyacınız varsa Asmin evden eve nakliyat web sitesinden bilgiler alabilir ya da telefon ile bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

The post Pendik Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/sancaktepe-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sancaktepe-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/sancaktepe-evden-eve-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 19:19:21 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=538 Sancaktepe’de evden eve taşımaya başlamadan önce bilgi topluyoruz. Müşterilerimiz bize web sitemizdeki iletişim adreslerinden ulaşırlar. Gerekli bilgileri aldıktan sonra kullanacağımız aracın genişliğini, kaç çalışan tahsis edeceğimizi ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanacağımızı hesaplıyoruz. Sancaktepe’de nakliyatın yapılacağı bölgenin özelliklerini araştırıyoruz. Yolların durumunu ve havayı inceliyoruz. Herhangi bir aksilikten kaçınmak ve doğru bir fiyat sağlamak için bu …

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Sancaktepe Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Sancaktepe’de evden eve taşımaya başlamadan önce bilgi topluyoruz. Müşterilerimiz bize web sitemizdeki iletişim adreslerinden ulaşırlar. Gerekli bilgileri aldıktan sonra kullanacağımız aracın genişliğini, kaç çalışan tahsis edeceğimizi ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanacağımızı hesaplıyoruz. Sancaktepe’de nakliyatın yapılacağı bölgenin özelliklerini araştırıyoruz.

Yolların durumunu ve havayı inceliyoruz. Herhangi bir aksilikten kaçınmak ve doğru bir fiyat sağlamak için bu tür bilgileri analiz etmemiz gerekiyor. İstanbul’un herhangi bir yerinde nakliye işlemlerini gerçekleştireceğimiz kesin. Çünkü buralar uzman olduğumuz işyerleri. Ancak ilk gittiğimiz bir bölge varsa bilgi toplamamız ve analiz etmemiz gerekiyor. İstanbul dışına çıkmamız gerekirse köprüdeki trafiği araştırıyoruz.

Eşyaların alındığı yerden varış noktasına kadar olan mesafeyi hesaplıyoruz..Taşınacak yerde asansör ihtiyacının olup olmayacağına dikkat ediyoruz. Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak ev eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. İstanbul, Türkiye, her yere taşınabilme imkanı sunduğumuz merkezimizdir. Asmin evden eve nakliyat, evde, işte ve ofiste yaşam kalitemizi artıran ürünleri taşırken her zaman özel çözümlere ihtiyaç duyar.

Tecrübeli firmamız, yaşam kalitemizin en önemli unsuru olan maddeleri kolaylıkla taşımaktadır. İstanbul nakliyat firmalarındaki çözüm odaklı firmamız, paket taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi konularda profesyoneldir. Son model kamyonları kullanan ve bu konuda rekabeti geride bırakan çalışanlarımız, hizmetlerinin kalitesini sürekli iyileştirmektedir.

Deneyimli ve aynı zamanda pratik yönlendirme çözümleri sunan çalışanlarımız, her zaman sevkiyata hazırdır. Evden eve taşıma hizmetinde asansörleri kullanan modern bir taşıma programı uyguluyoruz.

Sancaktepe, evden eve nakliye fiyatları için en uygun seçenekleri sunuyor. Ekspertiz, paketleme, marangozluk hizmetleri, eşyaların kamyonet ile teslimi ve ürünlerin yeni bir adreste düzenlenmesi gibi nakliye kategorilerinde profesyonellik önemlidir. Antikaların yanı sıra firmamız halen kırılabilecek cam eşyaların taşınması için çözümler üretmektedir.

Tecrübeli kadromuz ile bu konuda çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Nakliye çözümleri alanında kaliteli hizmet sorununu çözmeye devam eden çalışanlarımız İstanbul’u en iyi tanıyor. En güvenli yolları ve trafiğin yoğun olmadığı yerleri kullanarak en hızlı şekilde nakliye sürecini gerçekleştiriyoruz.

The post Sancaktepe Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/sancaktepe-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Maltepe Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/maltepe-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=maltepe-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/maltepe-evden-eve-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 19:15:33 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=533 Maltepe’nin evden eve nakliye şirketi olan Asmin Nakliyat, nakliye sektörüne girerek Maltepe bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe ve çevresindeki müşteri kitlesinin çoğunluğunu oluşturan evden eve nakliye şirketi Asmin Nakliyat, zamanla büyüyen ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verebilecek kapasiteye sahip yenilikçi bir şirkettir. Başlıca hizmetleri arasında; evden eve taşıma, ofisten ofise, şehir içi ve şehirlerarası nakliye, …

Maltepe Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Maltepe Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Maltepe’nin evden eve nakliye şirketi olan Asmin Nakliyat, nakliye sektörüne girerek Maltepe bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe ve çevresindeki müşteri kitlesinin çoğunluğunu oluşturan evden eve nakliye şirketi Asmin Nakliyat, zamanla büyüyen ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verebilecek kapasiteye sahip yenilikçi bir şirkettir.

Başlıca hizmetleri arasında; evden eve taşıma, ofisten ofise, şehir içi ve şehirlerarası nakliye, malların parça halinde taşınması, asansörle taşınması, piyanoların taşınması, çelik muhafazaların taşınması, depolanması vb. bulunmaktadır. Nakliye firması Asmin, evden eve nakliye hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Bu sebeple müşterilerine bekledikleri kaliteyi bugüne kadar sağlamış ve sunmaya devam etmektedir. Maltepe evden eve nakliyat firması önce evinize bir uzman göndererek gerekli paketleme, montaj malzemeleri ve araç (kamyon, kamyonet vb.) İçin ücretsiz fiyat teklifi verir. Uzman, ürünleri yerinde tespit eder ve gerekli olan makul fiyatı sunar.

Profesyonel kadrolar (marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve taşıyıcı kadrosu) taşınma günü uygun araç ve gereçlerle evinize gelir ve taşıma süreci fiilen başlamış olur. Personel önce tüm eşyalarınızı toplar. Sökülecek mobilyalar varsa, marangoz bu mobilyaları söküp paketleyecektir. Ev aletleriniz bir tesisatçı tarafından kaldırılır ve paketlenir. Avizeler bir elektrikçi tarafından sökülüp paketlendikten sonra parçalar özenle taşınır.

Eşyalar kamyona doğru şekilde yerleştirildikten ve tüm eşyalar taşındıktan sonra, kamyon yeni adrese doğru hareket eder. Yeni evinize vardığınızda eşyalarınız Maltepe evden eve nakliyat uzman ekibi tarafından özenle taşınır.

Dolapları monte ettikten, ev aletlerini, avizeleri bağladıktan ve mobilyaları düzenledikten sonra taşınma işleminiz tamamlanır. Planlı ve titiz çalışmaya her zaman önem veren Asmin Nakliyat şirketi, kaliteli ve titiz nakliye hizmetleri sunarak nakliye sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Evden eve Maltepe nakliye firması olarak tüm Maltepe semtlerinde aynı hizmet verilmektedir.

Tüm mahallelerde verilen hizmet, uzman ekiplerimiz ile müşterilerimizi memnun edecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğer sizlerin de herhangi bir eşya yaşıma, ev taşıma işiniz varsa hiç düşünmeden Asmin Nakliyat’ı arayıp uzman müşteri temsilcilerimizden merak ettiğiniz, sormak istediğiniz soruları sorabilir ve sorularınıza anında cevap bulabilirsiniz. 

The post Maltepe Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/maltepe-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/kucukcekmece-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kucukcekmece-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/kucukcekmece-evden-eve-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 19:11:33 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=530 İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biri de Küçükçekmece’dir. Asmin evden eve nakliyat, Küçükçekmece’de aradığınız ulaşım hizmetleri için şüphesiz en önemli adres. Çünkü Asmin evden eve nakliyat, güvenilirliği ve profesyonel hizmet kalitesiyle bunu müşterilerine açıkça göstermektedir. Bu sebeple Küçükçekmece’de evden eve ulaşım sorularınızda sizlere en hızlı ve en hesaplı şekilde yardımcı olmaya devam ediyoruz. Asmin evden eve nakliyat, …

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biri de Küçükçekmece’dir. Asmin evden eve nakliyat, Küçükçekmece’de aradığınız ulaşım hizmetleri için şüphesiz en önemli adres. Çünkü Asmin evden eve nakliyat, güvenilirliği ve profesyonel hizmet kalitesiyle bunu müşterilerine açıkça göstermektedir. Bu sebeple Küçükçekmece’de evden eve ulaşım sorularınızda sizlere en hızlı ve en hesaplı şekilde yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Asmin evden eve nakliyat, Avrupa yakasında sunduğu taşımacılık hizmetleri ile ünlü bir nakliye firmasıdır. Sunduğu hizmetler, politikasını standartların üzerinde ve sadece en iyi şekilde göstermektedir. Peki bu süreçte hangi taşıma ilkeleri öne çıkıyor? Firmamızda sunduğumuz kurallar ile ilgili tüm detaylar ile konuşacağız. Şirketimizde sunduğumuz taşımacılık hizmetlerinde hız kavramı öncü bir yer tutmaktadır. 

Küçükçekmece’deki taşınma işlerinizde bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kalite ve hızın yanı sıra, hizmetlerimizde güvenilirlik ön plandadır. Bu amaçla kullandığımız sistemler ve birlikte çalıştığımız personel tam bir uyum içinde çalışır. Şirketimizde çalışan tüm personelimiz uyum içinde çalışmaktadır ve bu nedenle herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Genel olarak, uyum içinde çalışan tüm hizmetler profesyonel ve etkili sonuçlar üretir. 

Araç filomuz geniş ve verimlidir. Sorunsuz ve profesyonel nakliye hizmeti sağlamak için araçlarımızın seçimine özen gösteriyoruz. Bahsettiğimiz öncülerden dolayı, hala en iyi hizmetleri sağlıyoruz. Asmin evden eve nakliyat olarak tam bir görev anlayışına sahibiz, böylece bizden tam olarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Asmin evden eve nakliyat olarak sektör tecrübemizi en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz bağ ve en yüksek hizmet standardı bizi belirleyen bir başka değerdir. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat işleriniz için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En iyi hizmeti sunan firmamız Asmin Nakliyat’ın hizmetlerini güvenle kullanabilirsiniz. Küçükçekmece’de evden eve ulaşım hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

The post Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/kucukcekmece-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Asansörlü Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/asansorlu-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=asansorlu-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/asansorlu-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 18:57:21 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=525 Sonuçta asansör sistemi ile bazı eşyalar boşaltılması zor olduğu için birçoğu apartman dairesinde asansörle indiriliyor. Asansör yoksa fiyat artacaktır. Diğer bir sorun da apartman dairesinde bulunan merdivenlerin dar veya geniş olmasına göre fiyat dalgalanmalarına neden oluyor. Genel olarak, sigorta önemli bir konudur. Şehir içinde yapılan taşımalarda sigorta zorunluluğu olmamakla birlikte şehirlerarası ulaşımda sigorta zorunludur. Böyle …

Asansörlü Nakliyat Devamını Oku »

The post Asansörlü Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Sonuçta asansör sistemi ile bazı eşyalar boşaltılması zor olduğu için birçoğu apartman dairesinde asansörle indiriliyor. Asansör yoksa fiyat artacaktır. Diğer bir sorun da apartman dairesinde bulunan merdivenlerin dar veya geniş olmasına göre fiyat dalgalanmalarına neden oluyor. Genel olarak, sigorta önemli bir konudur. Şehir içinde yapılan taşımalarda sigorta zorunluluğu olmamakla birlikte şehirlerarası ulaşımda sigorta zorunludur.

Böyle bir durumu tartışmaya bile açmıyor ve eşyalarını sigortalıyor, çünkü zaten bin bir çaba gerektiren eşyalarına her insan hayatı kadar değer veriyor.

Eşyalar araca taşınmadan önce dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, müşterinin eşyaları paketlemeye yönelik tutumudur. Bu, eşyalarını kendisinin mi paketleyeceği yoksa şirkete mi teslim edeceği anlamına gelir. Genelde kimi ürünlerini kendileri paketlerken kimi müşteriler bunu şirkete bırakıp onlardan her türlü ambalajı yapmalarını ister ki bu tabii ki fiyata dahildir.

Ancak bu, özellikle evden eve taşınırken en sağlıklı durumdur.

Eşya Taşırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Ağır eşyaları büyük kutulara yerleştirmeyin.
 • Kırılabilecek cam eşyalarınızı, ayna, kristal ya da cam vazo gibi eşyaları baloncuklu naylona sardıktan sonra kutulayın.
 • İçinde kırılabilecek eşya olan her kutunun üzerine kırmızı etiketle “Dikkat Kırılabilecek Eşya” yazısı yapıştırın ve kutunun üzerine uyarı yazısı yazın.
 • Cam bardakları ve porselen tabakları daha sert kutulara koyun. Tabakları kutulara kenarları yukarı gelecek şekilde yerleştirin, kesinlikle üst üste koymayın.
 • Eğer paketlemeyi kendiniz yapacaksanız önceden paketleme malzemelerini hazır etmeniz size kolaylık sağlayacaktır.
 • Bolca irili ufaklı kutular toplayın.
 • Küçük eşyalar için şeffaf poşetler daha iyi olur, böylece açmadan hangi poşette ne olduğunu görebilirsiniz.
 • Takım elbise gibi buruşmaması gereken kıyafetler için içinde askılık olan kutulardan almalısınız.
 • Bolca koli bandı bulundurmalısınız.
 • Kolilerin üzerine içindekileri yazmak için kalın keçeli kalem ve kağıt bulundurmalısınız. Bu kağıtları koli bandıyla kutuların üzerlerine yapıştırabilirsiniz.
 • Kırılabilecek eşyaların bulunduğu kutularda oluşabilecek boşlukları doldurmak için eski gazete bulundurmalısınız. Bu boşlukları doldurmazsanız taşınma esnasında kutunun içindeki eşyalar hareket ederek kırılabilir.
 • Taşınmadan bir hafta önce her gün bir odadaki eşyaları kutulayın. Böylece fazla yorulmadan ve düzenli bir şekilde paketlemeyi bitirebilirsiniz.
 • İlk önce ağır eşyalar yüklenmeli.
 • Elbiselerinizi naylon poşetlerin içine koyarak kutulayın. Bu onları tozlanmaya ya da neme karşı korur.

The post Asansörlü Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/asansorlu-nakliyat/feed/ 0
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/besiktas-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=besiktas-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/besiktas-evden-eve-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 18:55:08 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=524 Asmin evden eve nakliyat tamamen lisanslı ve sigortalı bir nakliye firmasıdır. Son derece güvenilir ve tecrübelere dayanan firmamız bir çok müşteriler tarafından tercih edilen ve iyi bir hizmet alabileceklerdir. Nakliyat sırasında oluşan bütün stres ve endişenizi en aza indirerek sizin için alanından en kıdemli takım arkadaşlarımız ile birlikte bu durumu hafifletmeye veya ortadan kaldırmaya kararlı …

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Beşiktaş Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Asmin evden eve nakliyat tamamen lisanslı ve sigortalı bir nakliye firmasıdır. Son derece güvenilir ve tecrübelere dayanan firmamız bir çok müşteriler tarafından tercih edilen ve iyi bir hizmet alabileceklerdir. Nakliyat sırasında oluşan bütün stres ve endişenizi en aza indirerek sizin için alanından en kıdemli takım arkadaşlarımız ile birlikte bu durumu hafifletmeye veya ortadan kaldırmaya kararlı bir firmayız.

Asmin nakliyatta çalışan tüm ekibimiz siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmek ve ihtiyaçlarınıza her zaman cevap verecek deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her türlü taşınma işlerini kolaylaştırmak için deneyimlerimizi her zaman sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un her ilçesinde ev, ofis taşıma ve depolama hizmetleri verilmektedir. Taşınma işlemlerinizi son derece hızlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İşinde son derece başarılı kadromuz taşınacak olan eşyalarınız için tüm taşınma sürecinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olarak taşınma sırasındaki oluşan tüm stres ve aksilikleri en aza indirmeye söz veriyoruz.

İşinde başarılı, profesyonel çalışma ekibimiz ile eşyalarınızın güzelce paketlenmesi, yüklenmesi ve indirilmesini sağlarken nakliye sırasında eşyalarını güvenliğini ve korunmasını garanti eder. İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde eşyalarınızın paketlenmesi sırasında sizlere özel ambalajlar kullanmaktayız ve bu sırada siz değerli müşterilerimizin, ekibimizin sağlığını göz önünde bulundurarak hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışmaktayız.

Bu pandemi sürecinde her türlü sağlık önlemlerini alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Asansörlü taşıma sistemimiz ile özellikle yüksek katlı binalarda rahatlıkla taşıma işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Asmin nakliyat olarak, hem evden eve nakliyat hizmetimiz hem de ofis veya iş yeri taşıma işlemleri için asansörlü taşıma hizmeti verilmektedir.

Asansörlü eşya taşımacılığında, ev ya da ofis eşyalarınızın taşınması sırasında hasar görme olasılığını sıfıra indirme, daha hızlı ve sağlıklı bir çalışma ortamı için, nakliye yapılacak olan binanın durumu sebebiyle asansörlü taşıma ihtiyacının oluşması gibi farklı bir çok nedenlerle, firmamız tarafından kullanılmaktadır. Asansörlü taşıma ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilir, her türlü bilgiyi bizlerden alabilirsiniz.

The post Beşiktaş Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/besiktas-evden-eve-nakliyat/feed/ 0
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/bayrampasa-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bayrampasa-evden-eve-nakliyat https://asminevdenevenakliyat.com/bayrampasa-evden-eve-nakliyat/#respond Wed, 27 Jan 2021 18:48:18 +0000 http://asminevdenevenakliyat.com/?p=517 Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların hasar görmeden ve güvenli bir şekilde taşınması nakliye işlerinde en önemli konulardandır. Biz Asmin evden eve nakliyat olarak ev taşımacılığı işinde gereken hassasiyeti sonuna kadar göstermeye çalışmaktayız. Bayrampaşa evden eve taşımacılık sektöründe eşyaların taşınması, eşyaların araçlara yerleştirilmesi, saklanması ve yeni adresinize taşınana kadar ki geçen zamanda son derece dikkatli ve …

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Devamını Oku »

The post Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların hasar görmeden ve güvenli bir şekilde taşınması nakliye işlerinde en önemli konulardandır. Biz Asmin evden eve nakliyat olarak ev taşımacılığı işinde gereken hassasiyeti sonuna kadar göstermeye çalışmaktayız. Bayrampaşa evden eve taşımacılık sektöründe eşyaların taşınması, eşyaların araçlara yerleştirilmesi, saklanması ve yeni adresinize taşınana kadar ki geçen zamanda son derece dikkatli ve titizlikle bir iş disiplini içerisinde çalışmaktayız.

Bizim için en önemli olan şey evden eve nakliyatta müşterilerimizin memnuniyetidir. Bayrampaşa ev veya eşya taşımada eşyalarınızı taşırken son dönem teknolojiyi kullanmaktayız. Ev taşımacılığında geniş ve çeşitli araç filomuz ile eşyalarınız kısa süre içerisinde özenle taşımaktayız. Ayrıca Bayrampaşa asansörlü eşya taşımacılığı sistemimiz ile de eşyalarınızı yüksek binalara kolayca taşıyabilmekteyiz.

Taşınması istediğiniz ev eşyası, ofis eşyaları gibi farketmeksizin her türlü eşyanızı güvenle ve özenle taşımaktayız. Bayrampaşa eşya taşımacılığından son derece hızlı, özenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları öğrenmek istiyorsanız, evinizi taşımak istiyorsanız, Bayrampaşa’da güvenilir bir taşıma firması arayışındaysanız hemen bizleri arayıp detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmet sunan Asmin evden eve nakliyat evinizi, ofisinizi son derece titizlikle taşıyarak, ihtiyacınızı hızlıca giderir ve siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini vermek için canla başla çalışmaktayız.

Eşyalarınızın taşınması esnasında eşyalarınızı sigortalıyor, onları güzel ve özenli bir şekilde paketliyor, hassa ve dikkatli bir şekilde taşıma işinizi gerçekleştiriyoruz. Asmin nakliyat olarak paketlemenizi yaparken hijyen kurallarına uygun bir şekilde dış etkenlere karşı dayanıklı malzemeler ile eşyalarınızı destekleyerek önlemlerimizi almaktayız. 

İçerisinde bulunduğumuz bu hassas dönemde Asmin evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin ve değerli ekibimizin sağlığı için tüm önlemleri son derece dikkatli bir şekilde almaktayız. Taşıma sırasında kullandığımız nakliyat ürünlerimiz hijyen kurallarına uygun paketleme ürünlerimiz sadece müşterilerimize özeldir. Ayrıca ekibimiz de sürekli olarak takip olarak sürekli takım arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

The post Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat appeared first on Asmin Evden Eve Nakliyat.

]]>
https://asminevdenevenakliyat.com/bayrampasa-evden-eve-nakliyat/feed/ 0